Nečekaný pád - 6.díl

8. may 2013 at 10:55 | Maruška |  Kniha
Ahoj, ahoj, ahoj!
Zdravím, milí čtenáři, mého rozdělaného díla, co má konečně název. Zatím jsem s tím moc nehla, ale hlavní myšlenka už je tu a dokonce vím, jak to skončí, což vám zajistě neprozradím, protože byste se pak neměli na co těšit. Pokračujeme v ději, tudíž nové čtenáře prosím, aby si přečetli i ostatní díly, jinak toho moc nepochopí, což by jim bylo na nic. SEM klikni pro zobrazení předchozích dílů.
A já vám přeji krásné počteníčko!
P.S. Je to sice trošku kratší, ale momentálně nestíhám. Slibuju, že příští díl bude o něco delší.

,,Co?" Vyhrkneme naráz a strnule držíme padáky v rukou. A já tak moc chtěla vidět Big Ben!
Vše se odehrálo neskutečně rychle. Chlapík nám vlastně ani nedal na vybranou, zda skákat doopravdy chceme, či nikoli. Domnívám se, že by na palubě, která se měla za několik minut proměnit v trosky, stejně nikdo zůstat nechtěl. Na svůj skok, který následoval hned první, si už skoro nevzpomínám. Pamatuji si jen to, že jsem skočila, docela hlasitě řvala, a pak skončila na písčité pláži, kam jsem dopadla obličejem napřed. Všechnu tu krásu, kterou představovalo rozlehlé a nikde nekončící moře, jsem si vůbec neužila, neboť se mi v hlavě odehrával takový bordel, že jsem byla ráda, když jsem se nepustila a dobře dopadla na pevninu, a ne někam do mokra. To bylo to jediné, co nám chlapík stačil ještě povědět. Ať se děje cokoli, máme přistát, ať je to jakýmkoli způsobem, na ostrov, co vidíme před sebou. Soustředila jsem se pouze na jeho rozkaz a doufala, že to nepodělám jako obvykle. Hurá, tradá, povedlo se.
Jakmile jsem po nějaké době zvedla z písku obličej, abych se mohla pořádně rozkoukat kolem, všimla jsem si, že na pláž dopadá poslední cetující, pan Unearthly. Ve tváři byl celý rudý. Setřel si kapičky potu na čele, jakmile, na rozdíl ode mě, dopadl nohama napřed a věnoval nám jeden né moc potěšený úsměv. Spíše starostlivý a zklamaný, protože, jak se později ukáže, tohle nebyl nějaký bonus navíc.
,,Jste všichni v pořádku?" porozhlédl se po pláži, aby se ujistil, že jsou všichni seskupení u něho. Sundal ze sebe padák a kapesníček, kterým si otíral kulatý obličej, strčil do kapes od kalhot. Musím říct, že ten jeho oblek vypadal na pláži poněkud komicky. Ani černý ohoz pana bodyguarda tady zrovna nezapadal. Nejlépe na tom byla Tess. Se svou sukní a tílkem. Miss Shocking na sobě měla černé, upnuté kalhoty, stejně barevné tílko a nespočítaně řetězů na krku, což bylo hned druhé nejlepší oblečení. Já, se svým svetrem a kalhoty)ami, jsem se na ostrově lehce potila. Už jsem si chtěla sundat tu růžovou hrůzu, co jsem dostala od mamky k Vánocům, ale vyrušil nás hluk, co se ozýval z lesa. Všichni jsme tím směrem natočili hlavy a zaposlouchali se. Zvuk, který k nám doléhal, zněl jako bubny, opravdu! Pravidelný rytmus a pak ještě ty ozvěny. Docela mě znepokojovalo, že se to stále přibližuje k nám, ať už je to cokoli. Nenápadně jsem udělala krok k Alvinovi, který ke mně byl nejblíže a on udělal to samé ke mně. V tu ránu, vsadím na to svoje puntíkaté spodky s poníkem, jsme všichni zbledli, neboť k nám vstříc vyrazilo asi deset lidí, kteří byli pomalováni od shora až dolů nějakými barvami a v rukou drželi oštěpy. Tess vykřikla, mně se podlomila kolena, Thomas sevřel pěstě, chlapík vykulil oči, pan Unerathly začal zase brunátnět, Mary nakrčila nechápavě nos a Alvin omdlel jako malá holka.
Domorodci.
Zprvu to vypadalo tak, jakoby nás chtěli napíchnout na ty jejich klacky, pak upéct a někde sníst. Následně, když se dostali až nebezpečně blízko k nám, si to nejspíše rozmysleli, neboť se zastavili a začali si nás zkoumavě měřit pohledem. Jeden z nich, nejspíše kápo celé bandy, k nám vykročil, bez zbraně.
,,Ahoj," promluvil na nás anglicky a my zcela neschopni slova jsme na něho čučeli jak na nějaký exponát v muzeu. Ne, že by byl tak starý, ale chápejte, mluvil anglicky.
,,Vy nemluvit anglicky?" vytáhl jedno obočí vzhůru a na každého namířil prstem, jakoby nám pomáhal, abychom mu porozuměli.
,,Do prdele, co tohle má být?" ozval se Thom a jeho vybraná mluva.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie Katie | Web | 8. may 2013 at 15:52 | React

Tak koukám, že to zase dostalo jiný směr, jsem zvědavá, kam to bude směřovat příště.:-)

2 Kiyomi Kiyomi | Web | 8. may 2013 at 17:37 | React

niekedy keď budem mať trochu viac času si to celé prečítam, lebo začínať to čítať od 6.časti by bola asi pííčovina :D a na tvoj komentu, veľkosť nohy mám 39 :D ale jedny som si objednala 40 a jedny 41 lebo menšie mommentálne neboli xD som extrémne nedočkavá a keď niečo čo chcem nemám hneď som nervózna xD tvoju mamku chápem, ani moja nechodí rada nakupovať, radšej ide do prírody alebo športovať, k čomu sa zase musím nútiť ja  ak nechcem vyzerať jak veľryba :D

3 -M -M | Web | 8. may 2013 at 18:24 | React

Páni, to je úžasný. Kdysi jsem začala číst první a druhý díl a dnes si to zbylé musela dočíst. A stálo to za to!! Chtěla bych říct, že strašně poutavě píšeš a příběh je hodně zajímavý, jsem zvědavá, jak bude pokračovat. :)

4 N. N. | Web | 8. may 2013 at 19:49 | React

Děkuju:3
Až ten stroj času vymyslíš, dej mi vědět. A pak mi třeba můžeš poslat návod, jak ho sestrojit a nebo o tom můžeš dát vědět celýmu světu, budeš slavná:)

Strašně krásně píšeš, teď docela lituju, že jsem ignorovala to, cos napsala, že si všichni noví mají přečíst předešlý kapitoly. Ale nějak si mi nechtělo, protože...nechtělo se mi, tak. A vidím, že jsem udělala chybu, protože vůbec nevím, proč skákali padákem a tak, prostě začátek. Ale slibuju ti, že jestli budu o víkendu v klidu doma, určitě si předchozí díly přečtu, protože se mi fakt moc líbí, jak píšeš, tak zajímavě, používáš strašně moc různejch slov a někdy i vesele, a děj je celkem napínavej. Jsem zvědavá, co s nimi ti domorodci udělají:)

A pak jsem ti chtěla říct, že sem docela ráda a i celkem často (řekla bych) chodím, tak si tě přidám do oblíbených, jo?:3 Protože máš skvělej blog a píšeš články, který se dobře čtou, ráda si čtu tvoje komentáře u mě na blogu, jelikož jsou vždycky k věci, což se u všech nestává, a taky proto, že jsi fajn:)

A máš boží novej design. Ten text na záhlaví je až šíleně pravdivej.

5 Vivien. Vivien. | Web | 9. may 2013 at 19:57 | React

Je to skvěle napsané, našla jsem si i předešlé díly a děj se mi moc líbí. Těším se na pokračování :)

6 hewkii hewkii | Web | 9. may 2013 at 20:51 | React

Pěkné. Během cesty vlakem jsem přečetl zatím všechny díly... Je to perfektně čtivé - ten styl se mi líbí. (Možná víc odstavců odřádkováním - neber to jako kritiku, ale odstavec zafunguje jako dějový předěl(střih) a navíc se to bude lépe číst). Jinak moc pěkné.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement