Project 11 days

23. april 2013 at 8:33 | Maruška |  Moje velikost
Opičák se opičí. Já vím, že tenhle project, kdy píšete každý den nějaký článek, který se týká vaší velikosti, už je na mnoha blozích, ale momentálně mě múza nenavštívila, nebo co to ty potvory dělají, a tak jsem to převzala. Jop, jsem pro jednou neoriginální, ale já s tím dokážu žít. Asi.
A o čem tento project (Nepíše se to náhodou s "káčkem"?) vlastně bude? O mně. Jednoduché. Budu vás celých jedenáct dní nudit o tom, co je moje nej, a každý den (Pozor, to jsem si sama vymyslela.) budu přidávat jedno písmenko názvu mé knížky. (Kdo to uhádne, bude štědře odměněn.) Teď je ještě třeba vymyslet ten název pro tu knížku, která bude mít jedenáct písmen. Trošku sek, nevadí, jedem dál.


Tady je na každý den jedna otázka (Nebo spíše nadpis, nazvěte si to, jak chcete.), na které se budu snažit co nejlépe odpovídat:
 1. Můj neojblíbenější herec/herečka
 2. Filmy, u kterých sem bulela jak želva
 3. Nejehzčí momenty v mém životě
 4. Moje první lásky
 5. Co bych udělala s jedním milionem?
 6. Nejoblíbenejší zpěváci, zpěvačky, kapely
 7. První věc, kteroubych uědělala, kdybych byla kluk
 8. Oblbení blogeři/blogerky
 9. Budoucí povolání
 10. Domácí mazlíčci?
 11. 20 faktů o mně
Tyjo, tak jsem to tak nějak dala dohromady. Jelikož to potrvá celých jedenáct dní, musím vám oznámit, že za tu dobu se budu snažit s tou knížkou nějak hejbnout, abyste se pak měli na co těšit. (Haha, vím, že je to extra nudné, ale asi s tím nic neudělám.) Taky jsem pochytila poznatek menší. Nějakým nevysvětlitelným důvodem mi klesá návštěvnost na blogu, což je ovšem pro mou velikost značně nepříjemné, neboť sama nechápu, čím to bude. (Asi tím, že už nepíšu tolik článků?) Nojo, kápla jsem na to. Ovšem sem na něco zapomněla. Omlouvám se všem, kterým teď tolik na ty blogy nechodím, neboť teď chodím do školy unavenější, než kdy dřív, každý den (skoro) máme trénink basketu, neboť ve středu. tudíž zítra, se chystá u nás ve městě turnaj. Účastní se ho ročníky od 1993 do 1998. Já jsem 1997, takže tam budu trošku menší. Nevadí, já se tam pokusím něco uhrát.
Všem Vojtěchům vše nejlepší k svátku a zítra čekejte první část mého projektu a s ním i první písmeno mé knížky!
Krásné úterý!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 creative-picture creative-picture | 23. april 2013 at 17:18 | React

Pěkný blog! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement