Den sedmý

30. april 2013 at 19:05 | Maruška |  Blah, blah, blah

Zdravím Vás. Je tu den sedum, posledního dubna a staví se Májky. Já se chystám dneska do svého velkoměsta, co představuje malé městěčko, no nic. Za tento článek děkuji své kamrádce, u které dneska spím. Nevím, zač bych ji měla vděčit, ale když si něco umane, musí to mít.


7. První věc, kterou bych udělala, kdybych byla kluk
Zajímavé, zajímavé. Kdyby se to opravdu stalo, a já bych se probudila v mužském těle, asi bych se nejdřív podívala do trenek. Nic originálního, ale řekněte sami. Jediná změna, kterou byste vlastně prošly, by bylo to, že by se vám zmenšil objem hrudníku, a vtělil se do něčeho jiného. (Divné spojení slov.)
Potom bych se připravila jak psychicky, tak fyzicky na největší výzvu, která by mě čekala. Chození na záchod. Já, jelikož od dětství nemám nikterak přesné míření, bych v téhle "disciplíně" absolutně selhala. Strefila bych se kamkoli, jenom ne na záchod, což by byl opravdu závažný problém.
Když mi bylo jednou špatně, zůstala jsem doma sama s tátou. Najednou, z ničeho nic, se mi zachtělo nehorázně zvracet. (Asi to bude tím, že sem byla nemocná?) Utíkala jsem, což v mém případě znamenalo rychlejší chození, co nejrychleji na záchod, doufajíc, že cestou neušpiním koberce, které mamka předchozí den prala. S dlaněmi na puse jsem se úspěšně přemístila do koupelny, a sklonila se nad záchodovou mísou. Táta mi byl v patách, ale jelikož to není člověk se silným žaludkem, zůstal stát mezi dveřmi. Já, když to na mě přišlo, tak jsem vrhla. (A soustředěně jsem mířila na záchod.) Když bylo po všem, bylo mi ještě hůř a bolelo mě břicho. Táta, který při mém vrhání vydával dávivé zvuky, se při pohledu na mě a na mísu zděsil. Já, abych byla upřímná, byla taky lehce vyvedená z míry. Moje strava rozmělčená na kaši a v dost nechutném podání se vyskytovala všude, jenom ne v záchodě. Tatík, který zřejmě pochopil, že uklízení tohoto svinčíku je na něm, začal opět vydávat zvuky, které k těm mým neměly daleko. Já se na něj provinile usmála, a šla si lehnout,aby se mě nevyšlo ještě něco. (I když jsem byla totálně.. prázdná.)
Dost prapodivným způsobem se moje zvratky dostaly až do bačkor. (Já vážně nevím, jak jsem to udělala.)

Nechutnější část mého článku máme za sebou.
Pokračujeme. Kdybych se záhadou, která by mi nebyla zcela jasná, dostala do mužského těla, šla bych na ulici v teplákách, bez make-upu, neučesaná, a připadala bych si abnormálně normální. Krkala bych na veřejnosti, aniž bych se musela před někým stydět a nemusela bych si holit nohy!
Omlouvám se všem klukům, kteří si vezmou tento článek osobně. Není na nikoho cíleně mířený, na nikoho neukazuju, prostě nic. Ani neříkám, že tohle dělají všichni kluci, jenom dávám příklad.

Tak, je to sice trošku kratší článek, ale to, co jsem chtěla říct, jsem řekla. Mějte se krásně, užívejte si zítra den volna a dneska to moc nepřehánějte!
Zas někdy!

Další písmenko do hádanky o název MOJÍ KNÍŽKY, KTEROU PRÁVĚ PÍŠU, A KTEROU ZVEŘEJŇUJI NA SVÉM BLOGU, máte tady, jak jsem slíbila:

N


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 -M -M | Web | 1. may 2013 at 12:23 | React

Tak já problém s mířením moc nemám a když jde o zvracení, jak ty píšeš, spíš mám trable s udržením to v sobě. :D Já si myslím, že být kluk, nic moc by se ve mě nezměnilo. (Až na ten zmenšený hrudník, který by se převtělil někam jinam. :D)Po ulici (jsme malá vesnice, takže klídek) chodím ve špinavých teplácích, protože se cihly neodnosí samy, drny z písku se nevytrhají samy, dřevo se neodvozí samo, takže z toho vyplývá, že mě doma jaksi mají za kluka, co se týče práce. :D

2 Katie Katie | Web | 1. may 2013 at 12:44 | React

Tak jsi mi zase jednou zvedla náladu.:-) Nad tím, co bych udělala jako kluk jsem tedy nepřemýšlela, ale asi by to bylo něco podobného jako ty.:-)
Tak koukám, že první slovo názvu bude úplně jiný, než jsem myslela...:-)

3 hewkii hewkii | Web | 1. may 2013 at 17:10 | React

I kluci se občas netrefí, věř mi! :-D

Stát se holkou, tak se budu těšit na menstruaci, zajímalo by mě, jestli je to tak drsné, nebo jen zbytečně hysterčíte. :-)

4 couturiere couturiere | Web | 1. may 2013 at 18:50 | React

Vy jste dneska byli ve škole? o_O
Nevadí. :D:D: Mně to přijde hrozně vtipný. :D:D:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement