Den první

24. april 2013 at 12:00 | Maruška |  Blah, blah, blah
Můj neoblíbenější herec/herečka
Chytila jsem se sama do pastě, když jsem si dala za úkol tohle vymyslet. Musím uznat, že je to oprvadu těžké. Mám hodně oblíbených filmů, a tudíž i dost oblíbených herců a hereček. Začnu nejspíše u klasiky.

Johnny Depp
Favorit mezi favority. Absolutně mě okouzlil ve filmu Piráti z Karibiku. Abych byla upřímná, viděla jsem jenom jedničku. Ostatní díly mě nijak nezaujaly, tudíž jsem si nechtěla kazit ten filmový prožitek dalšími díly, které by už nemusely být tak povedené.
Jack Sparrow. Jeho chůze, mluva (Koukala jsem se s titulkama), jeho všechno. Sexy chlap everywhere. Možná mě máte za nějakou pošahanou fanynku, nebojte. Nejsem. Moc.
Jako další film jsem s ním viděla Střihorukého Edwarda. Další pecka! Jeho nevinnost, bázlivost a bojácnost. Dokonalá postava, která mě opravdu nezklamala. (Teď to zní, jakoby Johnny neměl žádnou chybu. Možná fakt nemá.)
Další postavu, kterou jsem ho viděla hrát, byl Kloboučník z Alenky v říši divů. Nechci se opakovat, a tak jenom podotknu, že věta, kterou si z filmu pamatuji zní:

,,Proč je havran jako psací stůl?"

Další film, kde jsem ho viděla hrát, bylo ve filmu Čokoláda. Film celkově mě nijak nenadchl, ale Johnny jako obvykle, móc dobře odvedená práce. Moc se mi tam líbí, jak je tam v klobouku. Naprosto k sežrání.
Další fílm s ním byly Temné stíny. Upřímně? Film mě zklamal. Obecně Tim Burtona mám fakt ráda, ale tohle se mu nepovedlo, to musím uznat i já, holka, co musí vidět každý jeho film. Johnny jako upír tam nebyl nijak moc.. ehm, jak bych to jenom řekla.. neměl tam žádnoý šťávu, nic extra, prostě nic Johnny. Filmy bych řadila mezi ty, které jsem jednou viděla, ale to také stačilo.Vícekrát bych si ho asi nepustila.
Willy Wonka! Další úžasná role pana Deppa. Karlík a továrna na čokoládu patří rozhodně mezi filmy, které, když si pustím třeba po padesáté, tak mě nikdy nepřestanou nudit. Střelená role vedoucího čokoládovny, ta fantazie a úžasné nápady, které ve filmy jsou, mě ohromily, protože.. Já ani nevím. Filmy, který jsem viděla poprvé už dávno, ale nikdy ho nemám dost. A Johnny, dobrá práce. Jako obvykle.

Poslední film, který jsem s ním viděla, a na který jsem chtěla udělat recenzi, byl film Cizinec. Musím vám říct, že film, který by měl tak moc pomatený a nečekaný konec, jak byl tenhle, jsem snad ještě v životě neviděla. Absolutně nečekáte, že to skončí právě takto, ale nakonec jste za to i rádi, neboť to skončilo dobře. Ve dvojici s Angelinou Jolie to nemá chybu.
No, jak jsem se tak zamyslela, ostatní herci a herečky nemají proti Johnnymu skoro žádnou šanci. Vím, že jeho má za oblíbeného herce dost lidí, možná bych mohla být více originální, ale já fakt netuším, kdo by ho mohl trumfnout!
Mám to!
Jim Carrey
On si mě získal svou vtipnsotí. Neexistuje člověk, který by mě dokázal při filmu tak rozesmát, ja to dokázal právě on. Už jako zvířecí detektiv, nebo muž, který se stane Bohem, nebo člověk, co našel masku. V každém případě je nenahraditelný a úžasný ve své profesi. Škoda, že už moc nehraje.. Nebo o tom aspoň nemám páru.
Musím říct, že oba tito herci mají u mě velký obdiv za to, jakou práci vykonali ve světě filmů. Každý si vybaví jejich tváře, pokud před nimi zmíníte jejich jméno, a proto taky mají právem být v mém článku o nejoblíbenějším herci/herečce.
Tak, to je pro dnešek všechno. Teď momentálně hraju turnaj v basketbalu, tak doufám, že se mi nic závažného nestane, neboť pak bych nemohla jít na zápas. Dilema, dilema.
Abych nezapomněla. První písmenko názvu mé knížky je.

N

Krásnou středu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie Katie | Web | 24. april 2013 at 13:29 | React

Já mám problém, že si nepamatuju jména herců, takže já vim, o koho jde, až se mi ukáže fotka.
Ale Deep je zrovna jedním z mála, které si pamatuji, a musím říct, že ho mám taky celkem ráda. Obzvlášť v Továrně na čokoládu byl úžasný.:-)

2 hewkii hewkii | Web | 24. april 2013 at 15:05 | React

Deppa jsem čekal,Jima už nikoliv. Jakej byl basket? Nandali jste jim to?

3 Maruška Maruška | Web | 25. april 2013 at 8:55 | React

[2]: Basket byl v pohodě. Sice jsem si s kámoškou vůbec nezahrála, ale skončily jsme druhé. Ze dvou. :D
Ale hrála jsem bezchybně. Nic neděláš, nic nezkazíš.

4 hewkii hewkii | Web | 25. april 2013 at 9:06 | React

Tak, hlavně, že to berete sportovně

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement